Загальні правила та умови

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість стати агентом з бронювання ваших подорожей. Будь ласка, уважно прочитайте ці Правила та Умови перед тим як користуватися послугами та сайтом ua.airtickets.com. Використовуючи наш сайт або здійснюючи бронювання, ви автоматично приймаєте ці Правила та Умови. 

У цих Правилах та Умовах («Угода» або «Договір») описано те, що ви можете очікувати від нас згідно закону, купуючи у нас туристичні послуги, на додаток до ваших зобов’язань у якості клієнта. 

 

Правила та умови

Використання сайту

1. Визначення
2. Бронювання через наш сайт
2.1. Під час бронювання через наш сайт:
3. Відповідні договори
3.1. Укладення угоди з нами
3.2. Укладення угоди з постачальником туристичних послуг
4. Бронювання
4.1. Вартість
4.2. Плата за послуги
4.3. Підтвердження бронювання
4.4. Зміни та скасування
4.4.1. Зміни та скасування – вами
4.4.1.1. Повернення грошових коштів
4.4.1.2. Особливі умови скасування або зміни
a) Скасування або зміна бронювання авіарейсу
b) Скасування або зміна бронювання готелю
c) Скасування або зміна бронювання прокату автомобілю
4.4.2. Зміни або скасування - постачальником
4.4.3. Скасування – нами
5. Вартість та оплата
5.1. Вартість
5.2. Оплата
6. Особливі умови та інформація про авіарейси
6.1. Вартість
6.2. Повернення грошових коштів
6.3. Електронні квитки
6.4. Бюджетні авіарейси
6.5. Багаж
6.6. Неповнолітні без супроводу
7. Паспорт, віза або вимоги до стану здоров’я
8. Компенсація
9. Авторське право, торгова марка, програмне забезпечення на цьому сайті
10. Посилання  на сторонні сайти
11. Гарантії, відмова від відповідальності та обмеження відповідальності
12. Застосовне право
13. Кореспонденція
14. Інші правила та умови
14.1. Цілісність умови та незалежність положень
14.2. Зміни в загальних Правилах та Умовах

 

Використання сайту

Згідно з умовою використання вами цього сайту, ви гарантуєте, що (1) досягли повноліття (не менш ніж 18 років за віком); (2) маєте юридичні повноваження для створення юридичного зобов’язання; (3) будете використовувати цей сайт згідно з цими Правилами та Умовами; (4) будете використовувати тільки цей сайт при оформленні законного бронювання для вас або іншої людини, від імені якої ви маєте законне право діяти; (5) повідомите інших таких осіб про Правила та Умови, які застосовуються до бронювання, здійсненому вами від їх імені, враховуючи всі правила та обмеження, що застосовуються до них; (6) вся інформація, надана вами на цьому сайті, є достовірною, точною, актуальною та повною, та (7) за наявності облікового запису на цьому сайті, будете захищати інформацію свого облікового запису, контролювати та нести повну відповідальність за будь-яке використання свого облікового запису вами або будь-якою іншою особою. Ми залишаємо за собою право, на власний розсуд, відмовити будь-якій особі в доступі до цього сайту та послуг, які ми пропонуємо, в будь-який час, з будь-якої причини, включаючи (але не обмежуючись перерахованим далі) за порушення цих Правил та Умов. 

 

1. Визначення

Терміни «ми» і «наш» стосуються Tripsta S.A., одного з найбільших туристичних онлайн агентств у Європі, яке керує великим портфелем туристично зорієнтованих сайтів, що працюють під торговою маркою airtickets®. Наші контактні дані можна знайти наприкінці цих Правил та Умов (див. пункт «Кореспонденція» нижче).

Ви також можете отримати інформацію про наші контакти та години роботи через нашу веб-сторінку, в  категорії Контакти.

Терміни «ви» і «ваш» стосуються клієнта, який відвідує наш сайт, здійснює бронювання через наш сайт або іншим чином використовує наші послуги.

Крім того, для цілей цих Правил та Умов, наступні слова та словосполучення мають значення, вказані нижче, крім випадків, коли контекстом указано інше:

«Бронювання»: будь-яке замовлення на товари та послуги, яке ви робите на нашому сайті та яке підтверджується та приймається нами. Замовлення буде прийнято нами (та відповідний контракт буде укладено), коли ми отримаємо від вас повну суму оплати та відправимо підтвердження електронною поштою (від нас або відповідного постачальника туристичних послуг).

«Агент з бронювання» або «Туристичний агент»: Туристичне онлайн агентство, що керує сайтом ua.airtickets.com, яке в ході своєї діяльності надає консультації та інформацію і виступає як посередник в процесі реалізації угод в галузі подорожей. Ми, як туристичний агент, і наш сайт виступаємо в ролі сполучної ланки в операціях за участю постачальника туристичних послуг.

«Клієнт» або «Замовник»: Особа, що здійснює бронювання, або особа, від імені якої послуги, що надаються нами, було погоджено, та яка прийняла цю умову.

«Послуга» / «послуги»: послуга / послуги, що надаються нашим сайтом, наприклад, бронювання транспортних послуг, послуг з розміщення, послуг з прокату автомобілів.

«Плата за послуги»: означає частину від загальної вартості послуг, наданих вам від нашого імені, як указано на сторінці підтвердження та в електронному листі, що містить послуги, що надаються нами.

«Постачальник туристичних послуг» / «Постачальники туристичних послуг» або «Постачальник» / «Постачальники»: Авіакомпанія, готель і / або будь-який інший постачальник продукту та / або послуги в галузі подорожей, з яким клієнт укладає угоду та який, дотримуючись відповідних правил та умов, несе відповідальність за виконання послуги.

«Сайт»: означає сайт http://ua.airtickets.com.

 

2. Бронювання через наш сайт

2.1. Під час бронювання через наш сайт:

  • Ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди та будь-якими додатковими умовами будь-якого постачальника, які застосовуються до вашого бронювання, організації подорожі або використанню будь-якого контенту сайту. Ви погоджуєтесь від свого імені та від імені тих, кого ви представляєте, дотримуватися всіх таких правил та умов, в тому числі виплату всіх сум у встановлені терміни.
  • Ви погоджуєтеся з тим, що за жодних обставин будь-яка компенсація, що виплачується нами, не може перевищувати вартість придбання квитка за вирахуванням суми, що відповідає вартості послуг.
  • Ви погоджуєтеся з тим, що у випадку будь-якої проблеми, яка виникає при бронюванні під час Вашого перебування в аеропорту, Ви спочатку звернетеся до нас по допомогу, перш ніж вдаватися до будь-яких дій. Необхідно дотримуватися будь-якого рішення, запропонованого з нашого боку, і будь-які відхилення від нього допускаються лише після отримання від нас безпосереднього дозволу. 2
  • Ви погоджуєтесь з тим, що будь-яке порушення таких правил та умов може призвести до (а) скасування бронювання або купівлі, (б) конфіскації грошових коштів, сплачених за ваше бронювання або купівлю, (в) відмову в доступі до відповідних продуктів або послуг, пов’язаних з подорожами, та (г) списання коштів з вашого облікового запису (рахунку) за будь-які витрати, які ми понесемо в результаті такого порушення.
  • Ви заявляєте та гарантуєте, що (а) досягли відповідного віку для використання наших послуг та сайту та можете створювати правові зобов’язання в зв’язку з таким використанням,  (б) згідно закону маєте право діяти в інтересах та від імені будь-яких осіб, включених у бронювання, та приймати ці Правила та умови від їх імені, та (в) інформація, надана вами, є достовірною та вірною.
  • Ви несете відповідальність за інформування таких інших осіб про всі правила та умови, застосовані до організації їх подорожі. Ви розумієте, що несете фінансову відповідальність за будь-яке використання наших послуг або сайту вами або особами, що використовують ваше ім’я або обліковий запис.
  • Ви несете відповідальність за свої дії на сайті (фінансову або іншу), враховуючи можливе використання вашого імені користувача та паролю.

 

3. Відповідні договори:

3.1. Укладення угоди з нами

Ми продаємо різноманітні туристичні продукти та послуги від різних постачальників туристичних послуг. Ми, як агент з бронювання / туристичний агент, виступаємо як посередник для товарів та послуг, які не поставляються безпосередньо нами. Ми являємося одним з постачальників таких товарів та послуг. Під час бронювання через наш сайт ви будете укладати окремий договір з такими постачальниками туристичних послуг відповідно до продуктів та послуг. Таким чином, ми не є стороною договірних відношень щодо продуктів та послуг, які ви замовляєте на нашому сайті, якщо не передбачено інше. 

Будь-які запитання та проблеми, пов’язані з продуктом, мають бути адресовані постачальнику туристичних послуг. Ми не несемо жодної відповідальності за туристичні продукти та послуги, що надаються постачальником туристичних послуг, не робимо жодних заяв і не даємо гарантій щодо придатності або якості туристичних продуктів та послуг, що надаються на сайті.

 

3.2. Укладення угоди з постачальником туристичних послуг

До всіх продуктів та послуг, що заброньовані через наш сайт, будуть застосовані правила та умови постачальника туристичних послуг (в тому числі правила застосування тарифів авіакомпаній), на додаток до тих, що викладені тут. Правила та умови постачальника туристичних послуг можуть включати положення, що стосуються процедури оплати, невиконання грошових зобов’язань, відповідальності, скасування, змін у бронюванні та повернення грошових коштів (якщо такі є), а також будь-яких інших обмежень, тому ми радимо вам уважно прочитати ці правила. Ви несете відповідальність за дотримання будь-яких умов авіакомпаній або інших постачальників туристичних послуг по відношенню до роботи стійки реєстрації, повторного підтвердження польотів або щодо інших питань. З цього приводу зверніться, будь ласка, до вашого постачальника туристичних послуг для отримання більш детальної інформації відносно відповідних правил та умов.

 

4. Бронювання

4.1. Вартість

Ціни підтверджуються на останній стадії бронювання в час, коли ви натиснете на «Купити зараз», «Здійснити бронювання» або інше, в залежності від купленого продукту.

 

4.2. Плата за послуги

Використовуючи наш сайт для бронювання продуктів та / або послуг, ви дозволяєте нам бути вашим представником в процесі бронювання продуктів та / або послуг від обраного постачальника туристичних послуг від вашого імені, якщо в цьому є необхідність. Відповідно, ми будемо стягувати з вас плату за послуги,  в залежності від того, який продукт ви бронюєте. Будь-яку плату, що стягується, буде відображено до підтвердження вами бронювання.

 

4.3. Підтвердження бронювання

Після завершення бронювання ви отримаєте підтвердження по електронній пошті з номером бронювання та ваш договір відносно замовлених продуктів та послуг набере чинності. В такому підтвердженні, відправленому електронною поштою, будуть надані всі відомості про ваше бронювання. Далі, ми перевіримо, щоб ваше бронювання, було відповідно внесено до системи бронювання авіакомпанії або постачальника туристичних послуг та, щоб вашу оплату було оброблено належним чином.

Що стосується бронювання авіаперельоту, наше зобов’язання щодо видачі квитка буде виконане за умови отримання від вас оплати у вигляді вільних коштів.

По відношенню до варіантів «особливих запитів», що стосуються будь-якого продукту (наприклад, харчування, зручностей для людей з обмеженими фізичними можливостями, дитячих сидінь і т.д.), ми не можемо гарантувати виконання будь-яких запитів, але ми передамо ці запити постачальнику туристичних послуг / менеджеру готелю. У вашій відповідальності є отримання від постачальника туристичних послуг або менеджера готелю відповіді на запитання, чи можуть бути виконані такі спеціальні запити.

 

4.4. Зміни та скасування

4.4.1. Зміни та скасування – вами

Можливість скасування або зміни заброньованого вами туристичного продукту або послуги та спосіб виконання будуть залежати від конкретних правил застосування тарифів компанії або інших умов постачальника туристичних послуг. Отже, скасування або зміна замовлених продуктів та послуг може бути неможливою або можуть виникнути спеціальні вимоги, які вам доведеться виконати. 

Не дивлячись на те, що інформація про можливість зміни або скасування вашого бронювання є доступною онлайн під час процесу бронювання та буде надіслана вам у підтвердженні електронною поштою, ознайомитися з конкретними правилами та умовами постачальника щодо скасувань та змін залишається у вашій відповідальності, так як вважається, що ви прочитали та прийняли їх під час розміщення бронювання. 

Ви можете подати свій запит щодо зміни та/або скасування тут. Після цього ви отримаєте електронний лист з проханням підтвердження, щоб здійснити оброблення вашого запиту. Якщо з якої-небудь причини ви не отримаєте таке повідомлення, ви несете повну відповідальність за звернення до нас з тим, щоб встановити, що вас запит отримано та знаходиться на стадії обробки. Ми не несемо відповідальності у випадку, якщо за будь-якими технічними причинами процес комунікації не було завершено.

Зміни в особистих даних не припускаються багатьма авіакомпаніями та іншими постачальниками. Під час виконання нами такої зміни, у разі необхідності, пам’ятайте, що більшість, авіакомпаній і постачальників розцінюють зміни в особистих даних як скасування, до якого будуть застосовані стандартні умови та збори.

У випадку, якщо ви здійснюєте будь-яку зміну в вашому бронюванні (скасування або зміну), на додаток до правил та умов вашого постачальника (постачальників), будуть застосовані наші стандартні збори, які, можливо, будуть вказані в підтвердженні бронювання. Ці збори покривають понесені нами адміністративні витрати та не включають збори, що стягуються безпосередньо постачальником туристичних послуг.

 

4.4.1.1. Повернення грошових коштів

Під час скасування бронювання, ви маєте право на часткове повернення грошових коштів. На додаток до правил та умов вашого постачальника (постачальників) будуть застосовані наші стандартні збори, які можуть бути вказані в квитанції або підтвердженні бронювання.

Частину вартості покупки (якщо така є) буде повернено вам, як тільки ми отримаємо назад грошові кошти від постачальника (постачальників). В тому розмірі, в якому ми отримуємо назад грошові кошти від постачальника, ми передаємо їх вам. Ми не несемо відповідальності за невиконання постачальником його зобов’язання з повернення грошових коштів.

Якщо причину вашого скасування компенсовано згідно з умовами нашого страхового полісу, ми можемо повернути збори за скасування через свого страховика. Така ж процедура застосовується у випадку, якщо ви придбали нашу послугу за гарантованим поверненням грошових коштів у випадку скасування; якщо причину вашого скасування компенсовано згідно з умовами нашої політики гарантованого повернення грошових коштів, ви або ваші найближчі родичі (в залежності від випадку) маєте право на повернення вашого збору за скасування.

Якщо ви бажаєте скасувати або змінити бронювання, плата за послуги, а також плата за використання кредитної картки, що стягується під час бронювання, відшкодуванню не підлягає.

Якщо ви бронюєте будь-який з наших продуктів або послуг, в тому числі авіарейси, прокат автомобілів та проживання, але не з’являєтеся, щоб зареєструватися, забрати машину або іншим чином не скористуєтеся таким продуктом або послугою, ви не маєте право на повернення грошових коштів. Проте, згідно з політикою відповідної компанії, ви можете мати право на повернення будь-якого податку на виїзд, який ви можливо заплатили за авіарейс (не враховуючи бюджетні авіарейси).

 

4.4.1.2. Особливі умови скасування або зміни

a) Скасування або зміна бронювання авіарейсу

Що стосується бронювання авіарейсів, зверніть увагу, що якщо скасування означає, що авіакомпанія стягує збір за зміну, або якщо зміна означає, що вартість вашого бронювання збільшилася, ви зобов’язані будете заплатити такі додаткові збори або витрати, на додаток до наших зборів, указаних у вашій квитанції або підтвердженні бронювання.

Умовами скасування та змін бюджетних авіарейсів є відповідні умови авіакомпанії. Ви можете зв’язатися з компанією безпосередньо, щоб скасувати бюджетні авіарейси або змінити їх. Зазвичай, тарифи на бюджетні авіарейси поверненню не підлягають. У випадку, якщо ви вирішите скасувати свій бюджетний авіарейс, плата за наші послуги та будь-які збори за внесення змін поверненню не підлягають. Якщо причина вашої відмови покривається умовами будь-якого страхового полісу, що ви придбали, ви можете отримати назад будь-які відповідні тарифи або збори за скасування від страхувальників.

Зверніть увагу, що авіарейси мають бути прийняті у послідовності їх вказання у підтвердженні вашого бронювання або електронному квитку.  Якщо ви не плануєте відлітати згідно вашому бронюванню, щонайшвидше зв’яжиться, будь ласка, з авіакомпанією, щоб обговорити можливі варіанти дій. Якщо ви вчасно не зареєструвалися для підтвердженого бронювання, авіакомпанія може зареєструвати вашу «нез’явлення», що може призвести до додаткових зборів та / або скасуванню всього вашого маршруту авіаперельоту та / або недійсності вашого квитка.

Якщо ви бажаєте скасувати бронювання через неможливість виконання вимог до паспорту, візи або інших  імміграційних вимог, застосованих до вашого маршруту, правила та умови авіакомпанії як і раніше будуть застосовуватися, та ми не будемо нести жодної відповідальності за будь-які понесені витрати.  

 

б) Скасування або зміна бронювання готелю

Що стосується готелю, зверніть увагу, що обраний вами готель має, зазвичай, власну політику скасування, яку буде відображено на сторінці з інформацією про готель до бронювання, а також на сторінці підтвердження бронювання та в електронному листі. За наявності збору за скасування, який підлягає платі, його буде застосовано «за номер», а не за «бронювання». Ми надамо вам будь-яку інформацію про таку політику або збори, які готель може вводити у зв’язку зі скасуванням.

 

в) Скасування або зміна прокату автомобілю

Що стосується прокату автомобілю, особливі правила та умови постачальника туристичних послуг відносно скасування або зміни послуги прокату автомобілю будуть доступні через посилання в процесі бронювання та в електронному листі з підтвердженням бронювання. Якщо ви не скасовуєте бронювання до погодженого часу, коли ви зобов’язані забрати автомобіль та не забираєте автомобіль в погоджений день, коли ви зобов’язані це зробити, або якщо ви не виконуєте умови постачальника відносно прокату автомобілю, ми від імені постачальника послуги прокату автомобілю, залишаємо за собою право застосовувати збір за «нез’явлення» у розмірі до 100 % від загальної вартості бронювання прокату автомобілю.  

 

4.4.2. Зміни та скасування - постачальником

Ваш договір з постачальниками дозволяє їм скасовувати або змінювати бронювання. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ви були негайно повідомлені про будь-які суттєві зміни, як тільки нам стане відомо про таку зміну, якщо ще є час до вашого від’їзду, але ми не несемо жодної відповідальності за  будь-які зміни та понесені витрати, пов’язані з цим. Згідно з правилами та умовами постачальника, ви матимете вибір: прийняти зміну, прийняти альтернативну пропозицію, якщо вона надається постачальником, або скасувати бронювання та отримати назад будь-які грошові кошти. Ми гарантуємо повернення будь-яких грошових коштів.

В нашій послузі "Best Price Mix" ми пропонуємо комбінацію з найдешевших рейсів, тому ви можете отримати квитки з різними номерами від різних авіаліній для кожного з відтинків подорожі. Будь ласка, майте на увазі, що для кожного окремого квитка застосовуються умови конкретних авіаліній.

 

4.4.2.1. Зміни в розкладі авіарейсів

Час авіаперельотів, вказаний у вашому підтвердженні бронювання, може змінитися в період між датою бронювання та датою фактичного вильоту. На випадок змін у розкладі авіарейсів, якщо ви надаєте нам контактну інформацію, ми будемо намагатись повідомити вас про будь-які такі зміни. Проте вашою відповідальністю є перевірка в авіакомпанії бронювання авіарейсу (та будь-яких наступних авіарейсів) згідно з вашим підтвердженням. Проте, ми рекомендуємо вам звернутися до авіакомпанії щонайменше за 72 години до запланованого часу вильоту кожного авіарейсу. Зверніть увагу, що у деяких авіакомпаній підтвердження вильоту є обов’язковим. Ми не маємо жодного контролю над змінами в розкладі авіарейсів і не несемо жодної відповідальності за витрати, які можуть виникнути в результаті таких змін.

 

4.4.3. Скасування – нами

У разі явної помилки (враховуючи будь-які помилки під час введення даних, помилки в розрахунках або технічні помилки), в результаті якої відображається вартість, яку було явно відображено помилково, ми залишаємо за собою право скасувати ваше бронювання, навіть якщо воно було автоматично підтверджене вами. Ви будете негайно повідомлені про це, щоб мати можливість здійснити бронювання за вірною вартістю, якщо бажаєте. У будь-якому випадку, ви не будете мати право вимагати від нас компенсації на підставі скасування або пов’язаних з цим витрат, якщо такі є, понесених у зв’язку з помилковим бронюванням, яке було скасовано.

В деяких випадках, на додаток до платіжної інформації, яку ви надаєте, ми можемо вимагати від вас надати документи, що посвідчують особу. Схожий запит може бути виконано під час бронювання, в процесі оброблення оплати або в будь-який інший час після цього. Ми залишаємо за собою право скасувати бронювання, якщо ви не надасте на запит такі документи, що посвідчують особу, та не несемо жодної відповідальності.

Ми також залишаємо за собою право скасувати бронювання в будь-який час з метою безпеки або захисту від шахрайства. Зазвичай, це пов’язане з нашими процесами захисту безпеки та виявлення шахрайства, що повідомляють про проблему з наданою кредитною карткою, адресою електронної картки, що використовується для бронювання і т.д. За таких умов ми можемо скасувати Ваше брюнювання без жодної відповідальності з нашого боку. Листа з повідомленням про скасування буде надіслано на електронну адресу, яку Ви вказали під час бронювання.

 

5. Вартість та оплата

5.1. Вартість

Tripsta S.A., компанія, яка керує сайтом ua.airtickets.com, розташованим у Греції, країні Євросоюзу. Однак, з метою розширення вашого досвіду бронювання, суми до сплати вказуються у гривнях. Конвертація валюти здійснюється автоматично для відображення суми до сплати в гривнях та заснована на обмінному курсі на момент приблизного часу бронювання, взятого з офіційних джерел.  В деяких випадках сума, що списується з вашої картки, може дещо відрізнятися від суми до сплати, що вказана на нашому сайті,у зв’язку з тим, що обмінний курс, застосований постачальником вашої картки, відрізняється від того, що використовується нами в процесі бронювання.  

Не дивлячись на те, що під час бронювання онлайн вам вказується сума до сплати в гривнях, в залежності від типу картки, що використовується для транзакції, збір може бути виконано в євро. Вам повідомлять про валюту на стадії оплати процедури бронювання, а також перед придбанням відповідного продукту або послуги. Зокрема, обираючи тип картки зі списку, що пропонується, система може автоматично надавати дані про валюту і точну суму до сплати на даний момент.

Якщо ви маєте картку в євро, на останній стадії процедури бронювання, а також до придбання відповідного продукту або послуги, то відображатиметься загальна сума, яку буде стягнуто в євро, а також еквівалент в гривнях. Сума, що була списана з вашої картки, може відрізнятися від суми до сплати, вказаної на нашому сайті, бо це залежить від обмінного курсу, що застосовується емітентом вашої картки для оброблення транзакції, а також для будь-яких додаткових витрат або зборів, встановлених вашим банком (наприклад, комісії за конвертацію валюти)

Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте картку, що діє в іноземній валюті, у зв’язку з тим, що оплату буде здійснено закордоном, остаточна сума, списана з вашої кредитної картки, може відрізнятися від суми до сплати, вказаної на нашому сайті. Ми не несемо відповідальності за будь-які збори, пов’язані з тим чи іншим обмінним курсом або встановлені вашим банком, а також за будь-які інші додаткові плати за транзакції в іноземній валюті, які стягуються емітентом вашої картки, у випадку якщо гривня не є валютою в якій емітент вашої кредитної картки виставляє вам рахунки.

 

5.2. Оплата

Оплату може бути здійснено за допомогою способів оплати, вказаних на нашому сайті. Інші способи оплати, що відрізняються від указаних на сайті, не приймаються, та відповідальність за готівку або чеки, відправлені поштою, відсутня.   

Зверніть увагу, що можуть виникнути додаткові збори за оплату  кредитними картами . Вони будуть показані перед завершенням замовлення в розрахунку цін.

Здійснюючи бронювання на нашому сайті, вам треба буде надати нам дані кредитної або дебетової картки, щоб покрити повну вартість вашого бронювання. Нам може знадобитися передати дані вашої картки відповідному постачальнику туристичних послуг для здійснення бронювання. Ймовірна наявність декількох зборів на туристичні послуги на загальну суму вашого бронювання.

Ви дозволяєте нам або вповноваженій третій стороні приймати повну оплату на загальну суму вашої покупки. Під час оплати за допомогою кредитної картки оплату за ваші авіарейси може бути прийнято безпосередньо авіакомпанією. 

Зверніть увагу, що вас можуть попросити надати платіжну картку на момент реєстрації або взяття в прокат автомобілю, щоб забезпечити підтвердження вповноваженого використання картки або будь-яких додаткових зборів.

У разі виникнення будь-яких проблем з вашою оплатою, ми зв’яжемося з вами протягом 48 годин (або протягом 24 годин, якщо ви відлітаєте протягом 48 годин).

У випадку, якщо оплата здійснюється за банківським депозитом, ви зобов’язані надати електронною поштою (або факсом) платіжну відомість протягом 24 годин (для авіарейсів) та протягом 72 годин для готелів, інакше бронювання буде автоматично скасовано.

Ми не несемо відповідальності за будь-яке наступне підвищення вартості в результаті несплати. Будь-яке підвищення вартості повинно бути сплачено замовником до підтвердження бронювання.

Ми не зобов’язані видавати будь-які квитки, підтвердження, ваучери або будь-які проїзні документи до завершення процесу оплати та отримання нами оплати. Однак, у всіх випадках замовник продовжує нести відповідальність за оплату замовлених послуг в повному обсязі.

У разі оброблення плати за допомогою кредитної картки третьої особи, ми можемо пред’явити вимогу надати письмовий дозвіл власника картки. Ми або постачальник туристичних послуг залишаємо за собою право тільки доставити електронні квитки, підтвердження, електронні ваучери або інші проїзні документи на платіжну адресу вашої платіжної картки або адресу електронної пошти, при відповідному запиті емітенту кредитної картки. Всі використані адреси електронної пошти мають бути дійсні на момент бронювання.

Після завершення платежу та підтвердження бронювання, ви отримаєте від Tripsta S.A. всі необхідні податкові документи (квитанцію, фактуру) на адресу електронної пошти, яку ви вказали під час бронювання.

Якщо Ви звертаєтесь з проханням про виставлення рахунка-фактури/чека, будь ласка, будьте особливо уважними під час введення інформації у відповідні поля. У разі вимоги внести зміни до вже виставленого рахунка-фактури, в якому Ви вказали невірні дані, необхідно буде сплатити 250₴.

 

6. Особливі умови та інформація про авіарейси

6.1. Вартість

Деякі збори, наприклад, плата за обслуговування, не включені у вартість квитка і додаються в процесі бронювання. Проте, інформація про тарифи, податки, збори та доплати та повну вартість квитка вказується на різних стадіях процедури бронювання. На завершувальній стадії, перед підтвердженням бронювання, відображатиметься огляд з указанням загальної вартості. Натискаючи «продати» ви погоджуєтеся з вартістю та придбанням певного продукту або послуги. Після цього ви отримаєте підтвердження вашого бронювання електронною поштою з указанням вартості.

 

6.2. Повернення грошових коштів

В деяких випадках, при неможливості  здійснити виліт, за умови дотримання правил та умов авіакомпанії, ви можете мати право вимагати повернення частини суми, сплаченої на момент придбання певного продукту або послуги. Більшість авіакомпаній повертають податки, збори та доплати, що стягуються з пасажирів аеропортами та органами державної влади, якщо квиток не використовується, оскільки такі податки, збори та доплати підлягають сплаті аеропортам або урядам тільки в тому випадку, якщо пасажир фактично відлетів. Інші податки, збори та доплати (наприклад, збір на паливо, збір за бронювання) не повертаються за винятком випадків придбання квитку з гнучким тарифом. Більшість авіакомпаній вимагають сплати адміністративного збору для повернення податків, зборів та доплат.

Якщо Ви бажаєте пред'явити вимогу щодо повернення будь-якої суми, будь ласка, зробіть це тут шляхом надсилання нам письмового підтвердження. Таким чином, ви дозволите нам виконувати всі дії, необхідні для отримання такого повернення грошових коштів. Ви погоджуються з тим, що у вашому розпорядженні 12 місяців з дня запланованого вильоту, щоб написати нам і попросити повернути нам грошові кошти, після чого ви погоджуєтеся з тим, що ви позбавляєтесь права претендувати на повернення грошових коштів. 

Зверніть увагу, будь ласка, що у разі з квитками, виданими безпосередньо авіакомпанією, або у разі, коли оплату за авіарейс було стягнено безпосередньо авіакомпанією, ви можете отримати інструкції з виконання запиту на повернення грошових коштів безпосередньо від авіакомпанії.

Зверніть увагу, будь ласка, що повернення грошових коштів може бути здійснено тільки за наявністю форми оплати, що використовувалася на момент бронювання та що всі грошові кошти, що повертаються залежать від політики відповідної авіакомпанії та оплати за послугу повернення грошових коштів. Цим ви надаєте нам право відняти відповідну плату за послугу повернення грошових коштів від суми повернення грошових коштів, що підлягає виплаті вам.

У разі повернення вам грошових коштів після вищевказаних відрахувань, відповідні суми будуть передані назад стороні, яка прийняла первісну оплату на платіжну картку, використану для первісного бронювання.

Будь-яка плата за послуги поверненню не підлягає. Замовники зобов’язані пам’ятати, що повернення грошових коштів за бронювання авіарейсів може зайняти до 6 місяців.

Грошові кошті буде повернено вам тільки після того, як ми отримаємо назад грошові кошти від авіакомпанії. Ми не несемо відповідальності за невиконання авіакомпанією її зобов’язання з повернення грошових коштів.

 

6.3. Електронні квитки

Всі квитки, продані на нашому сайті, є електронними квитками, що являється безпаперовим способом бронювання авіарейсів. Після здійснення бронювання вони зберігаються в електронному вигляді в системі бронювання авіакомпанії. Ми надішлемо вам підтвердження бронювання електронною поштою, а потім окремий електронний квиток.

Важливо, щоб замовник отримав як підтвердження бронювання, так і електронний квиток для кожного бронювання. Оскільки вас можуть попросити пред’явити авіакомпанії номер бронювання та / або підтвердження у вигляді електронного листа як підтвердження вашого бронювання, ми рекомендуємо брати з собою і підтвердження бронювання, і електронний квиток. Ми не можемо нести відповідальність та настійно рекомендуємо заздалегідь перевірити ці деталі в авіакомпанії.

Ви зобов’язані пред'явити свій електронний квиток під час реєстрації на авіарейс. Якщо ви не отримали свого електронного квитка протягом 48 годин, ви зобов’язані зв’язатися з нами електронною поштою.

Ми покладаємося на точність інформації, яку ви надаєте, та, відповідно, не можемо нести відповідальність за наслідки у тому разі, якщо ваш електронний квиток не було надіслано через невірну адресу електронної пошти або старих налаштувань електронної пошти. Ви зобов’язані негайно повідомити про зміну адреси електронної пошти або номеру контактного телефону.

Крім того, переконайтеся в тому, що ім’я в вашому паспорті відповідає імені на квитку та / або підтвердженні бронювання. Вашою відповідальністю є перевірка введення всієї вірної інформації для бронювання, в тому числі (але не обмежуючись перерахованим далі) вірні імена пасажирів, авіарейси, дати та маршрут подорожі. Якщо будь-які відомості введено невірно, вашою відповідальністю є негайно повідомити нас про це. Ми запропонуємо вам усю можливу допомогу, щоб виправити будь-які помилки, проте нами та авіакомпанією можуть бути сплачені відповідні збори, які вам необхідно буде відшкодувати. 

Зверніть увагу, що авіакомпанії мають власні норми та правила відносно електронних квитків. Ми не можемо нести відповідальність за недотримання цих норм та правил та настійно рекомендуємо заздалегідь перевірити всі деталі в авіакомпанії.

У надзвичайних випадках, у зв’язку з обмеженням квитків поза нашим контролем, ми можемо не передати в авіакомпанію інформацію про підтвердження бронювання, щоб дати їй можливість здійснити бронювання. Якщо це відбудеться, ми намагатимемося повідомити вас протягом 48 годин після підтвердження та організувати повернення грошових коштів або надати альтернативний варіант. У разі, якщо ви обираєте альтернативний варіант, який коштує дорожче, ніж ваше первісне бронювання, ви будете нести відповідальність за оплату різниці.

 

6.4. Бюджетні рейси

У разі, якщо бюджетні авіакомпанії внесено до вашого пошуку авіарейсів, ми здійснимо пошук по базі даних бюджетних авіакомпаній, а потім, якщо ви вирішите придбати квитки, здійснимо оброблення бронювання від вашого імені. З відповідною бюджетною авіакомпанією буде укладено договір від вашого імені та ви також будете зобов’язані виконувати їх правила та умови.  Зверніть увагу на те, що ви можете отримати електронною поштою підтвердження, а також електронний квиток безпосередньо від бюджетної авіакомпанії у вигляді окремих листів.

Бюджетні авіакомпанії можуть також стягувати додаткову плату за зареєстрований багаж, реєстрацію в аеропорту, вибір місця, розваги під час перельоту (якщо такі є), продукти харчування, напої та закуски і т.д. Будь-яку плату за додаткові послуги не внесено до вартості вашого квитка, якщо явно не передбачено інше. Повна інформація про такі збори не завжди може бути доступною під час бронювання. З цієї причини ви зобов’язані перевірити інформацію про провіз багажу і т.д., відвідавши сайт авіакомпанії. Ми не несемо відповідальності за будь-які додатково понесені витрати та радимо вам зв’язатися з відповідною авіакомпанією, щоб додати будь-які додаткові послуги та перевірити збори.

 

6.5. Багаж

Політика провозу багажу відрізняється в залежності від авіакомпанії.  З цієї причини ви зобов’язані перевірити політику провозу багажу безпосередньо в авіакомпанії, послуги якої ви обрали. Щоб дізнатися чи включає ваш заброньований рейс провіз багажу, перевірте інформацію про авіарейс в електронному листі, який ви отримали після бронювання.

Зверніть увагу, будь ласка, на наступне:

1) Такі авіакомпанії, як Easyjet, Ryan Air, Wizz Air, є бюджетними перевізниками, та зареєстрований багаж не входить у бронювання авіарейсу. Ми рекомендуємо вам додати сумки онлайн до подорожі, оскільки деякі авіакомпанії стягують додаткову плату за додання сумок в аеропорту. Вам знадобиться вказати номер бронювання авіакомпанії та адресу електронної пошти, використану для здійснення бронювання.  У випадку з деякими авіакомпаніями, такими як Easyjet, Ryan Air, Wizz Air, вам також знадобиться враховувати інформацію, яку було надіслано вам окремим електронним листом разом з підтвердженням бронювання. Ми рекомендуємо вам знайти авіакомпанію, послуги якої ви обрали, та використати посилання «управління бронюванням», щоб додати багаж до бронювання.

2) Деякі перевізники, що пропонують повний спектр послуг (наприклад, Air France і KLM, серед інших), пропонують більш низькі тарифи, які не включають багаж. Після вибору авіарейсу, перевірте його дані, щоб дізнатися чи внесено багаж у тариф. Якщо багаж не внесено у тариф, вам знадобиться додати його. Після завершення бронювання ця послуга, у більшості випадків, буде доступною через сайт авіакомпанії. Вартість додання багажу, зазвичай є вищою в аеропорту, тому ми рекомендуємо додати його до реєстрації.

 

6.6. Неповнолітні без супроводу

Неповнолітні без супроводу - це діти старше 5 і молодше 12 років, які подорожують самі (вік залежить від політики авіакомпанії, тому, будь ласка, зверніться в авіакомпанію).

Багато авіакомпаній надають (або вимагають) послугу догляду за неповнолітніми з моменту посадки до моменту зустрічі неповнолітніх на кінцевому пункті маршруту. Це називається послугою догляду за неповнолітніми без супроводу. Послугу, що надається для неповнолітніх, спочатку має бути схвалено авіакомпанією. Проте, політики авіакомпаній відносно неповнолітніх без супроводу різні. Наприклад, залежно від авіакомпанії, послуга догляду за неповнолітніми без супроводу часто являється обов’язковою для дітей у віці від 5 до 14 років, але необов’язковою для підлітків (у віці від 15 до 17 років). Не забудьте, будь ласка, перевірити конкретну політику авіакомпанії, а також збори, що стягуються авіакомпанією, та послуги.  

Молодші діти (як правило у віці до 5 років) часто не мають права на послугу догляду за неповнолітніми без супроводу та мають супроводжуватися старшим пасажиром, що подорожує тим же рейсом у тому ж салоні.

Проте, пасажири у віці від 12 до 17 років, яких вважають дорослими під час розрахунку тарифів, не мають права супроводжувати неповнолітніх без супроводу дорослих на випадок відсутності пасажира старше 18 років.

За послугу догляду за неповнолітніми без супроводу зазвичай стягується плата.

У випадку подорожі неповнолітніх без супроводу авіакомпанія, як правило, хоче знати, хто супроводжуватиме неповнолітніх до аеропорту відправлення і хто зустрічатиме неповнолітніх в пункті призначення. Зазвичай, необхідно мати документ, що посвідчує особу, зустрічаючого дорослого. Невиконання даної вимоги може спричинити неприємні затримки та збої, тому переконайтеся, що знаєте вимоги авіакомпанії.

Зверніть увагу, будь ласка, що на неповнолітніх певних національностей, що виїжджають за кордони своєї країни без супроводу або з кимось іншим, крім батьків та законних опікунів (як вказано в паспорті), поширюються особливі вимоги, наприклад, вони зобов’язані носити з собою письмову згоду на виїзд, підписану законним опікуном або одним з батьків з юридичним правом опіки з дозволом подорожувати.

Бронювання для неповнолітніх без супроводу доступно тільки по телефону.

Зв’яжіться, будь ласка, з авіакомпанією до придбання квитків і дізнайтеся про авіапереліт неповнолітніх без супроводу.

 

7. Паспорт, віза та вимоги до стану здоров’я

Це ваша відповідальність подбати про виконання усіх паспортних, візових та інших в'їздних вимог, що застосовуються до вашого маршруту. З цією метою ви маєте з'ясувати у компетентних посольств та/або консульських установ завчасно до подорожі, чи вимагають візи країни призначення, які ви плануєте відвідати. Важливо пам'ятати про усі транзитні пункти вашої подорожі, адже вони також можуть вимагати отримання візи.

Ми не несемо жодної відповідальності у випадку, якщо вам не дозволено подорожувати через недотримання будь-яких таких вимог, і ми також не несемо відповідальності за випадки, коли ми надали будь-яку допомогу або рекомендації з цього питання.

Необхідно мати на увазі, що вимоги до отримання віз, транзитних віз та в'їздні процедури відрізняються у різних країнах і можуть змінюватися без попередження. За будь-якою необхідною інформацією вам потрібно звертатися до компетентних посольств або консульських установ усіх країн, що зазначені у вашому маршруті, або/та навіть до авіакомпанії і не лише до посольства та консульства країни вашого призначення, адже країни, в яких ви зупиняєтеся під час свого перельоту до кінцевого пункту призначення (незалежно від того, чи це переліт з зупинкою без зміни літака), як правило, вимагають транзитної або багаторазової візи.

Для уникнення проблем з посвідченням особи або інших питань під час вашої подорожі ми рекомендуємо, щоб ваш паспорт був дійсний принаймні шість місяців після запланованої дати повернення. Будь ласка, також зверніть увагу на те, що існують країни, які вимагають, щоб паспорти подорожуючих залишалися дійсними щонайменше протягом 3-12 місяців після прибуття.

 

8. Компенсація

Ви погоджуєтесь відшкодувати нам і нашим філіям та будь-якому з наших постачальників, а також будь-яким посадовим особам, директорам, співробітникам та агентам таких сторін будь-які претензії, предмети позовів, вимоги, збитки та інші витрати (в тому числі відповідні юридичні та бухгалтерські збори), спричинені вами або третіми особами в результаті (а) порушення вами цієї угоди, (б) порушення вами якого-небудь закону або прав третіх осіб, або (в) використання вами нашого сайту.

 

9. Авторське право, торгова марка, програмне забезпечення на цьому сайті

Весь контент нашого сайту, такий як графіка, логотипи, позначення кнопок, зображення, аудіо кліпи та програмне забезпечення («Контент»), є нашою власністю або власністю наших постачальників контенту та захищено міжнародним авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність. Права на інтелектуальну власність, які існують в компіляції (мається на увазі презентація, вибір, збір, розташування та монтаж) всього контенту на нашому сайті, є виключною власністю компанії, яка керує цим сайтом та захищені міжнародним авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність. Все програмне забезпечення, доступне на нашому сайті або у вашому мобільному додатку є нашою роботою або роботою наших постачальників програмного забезпечення та захищено міжнародним авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність. Будь-яке використання контенту та / або програмного забезпечення, що суперечить цій угоді, в тому числі відтворення, зміна, розповсюдження, передача, перевидання, показ або використання контенту цього сайту суворо заборонене, за винятком спеціально санкціонованих випадків. 

Деяке програмне забезпечення та контент на нашому сайті знаходяться в нашій власності та власності наших постачальників або ліцензуються нами або нашими постачальниками, та його використання може бути предметом додаткових умов.

 

10. Посилання на сторонні сайти

Наш сайт може містити посилання на сторонні сайти, які ми надаємо тільки для зручності користувачів. Ви зобов’язані застосовувати застережні заходи, щоб переконатися, що всі доступні посилання не містять вірусів, хробаків, троянських коней або інших деструктивних механізмів. Існування таких посилань не означає, що ми підтримуємо такі сайти або їх контент. Ми не несемо відповідальності за такі сайти або їх контент або будь-які правила конфіденційності даних таких сайтів.  

 

11. Гарантії, відмова від відповідальності та обмеження відповідальності  

Інформація, програмне забезпечення, продукти та послуги, що надаються нами або нашими постачальниками або публікуються на нашому сайті, можуть містити неточності або помилки, в тому числі помилки ціноутворення.  Ми та наші партнери не гарантуємо точність та відмовляємося від відповідальності за можливі помилки та інші неточності, пов’язані з такою інформацією, які з’являються на нашому сайті (враховуючи, без обмеження, ціноутворення, фотографії, список зручностей у готелі, загальний опис продуктів і т.д.). Ми залишаємо за собою право виправляти помилки ціноутворення на нашому сайті та / або бронювання, що очікують підтвердження, здійснені за невірною вартістю. У такому випадку, якщо це можливо, ми запропонуємо вам можливість зберегти відповідне бронювання, що очікує підтвердження, за вірною вартістю або скасувати бронювання без штрафних санкцій.

Будь-які рейтинги постачальників призначені тільки як загальні принципи, та ми не гарантуємо точність таких рейтингів. Ми не даємо жодних гарантій відносно наявності конкретних товарів та послуг. Ми не робимо жодних заяв відносно придатності інформації, програмного забезпечення, продуктів та послуг, що надаються нами або містяться на нашому сайті з будь-якою метою. Включення або пропонування нами будь-яких продуктів та послуг не свідчить про наше схвалення або рекомендацію такого продукту або послуги. Вся така інформація, програмне забезпечення, продукти та послуги надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ми відмовляємося від будь-яких гарантій відносно того, що наш сайт, його сервери або будь-який електронний лист, відправлений нами або нашими постачальниками, не містить вірусів або інших шкідливих компонентів. Таким чином, ми відмовляємося від всіх гарантій та умов стосовно цієї інформації, програмного забезпечення, продуктів та послуг, враховуючи всі гарантії та умови товарної придатності, придатності з відповідною метою, назви, відсутності порушення.

Перевізники, готелі та інші постачальники туристичних або інших послуг на цьому сайті є незалежними підрядчиками та не являються нашими агентами або співробітниками. Ми не несемо жодної відповідальності за дії, помилки, недоліки, запевняння, гарантії, порушення або недбалість будь-яких таких постачальників, а також за будь-які травми, смерть, збиток майну та інші пошкодження або витрати, пов’язані з тим же. Ми не несемо жодної відповідальності та не будемо здійснювати повернення грошових коштів у разі будь-якої затримки, скасування, зайвого бронювання, страйку, форс-мажорних обставин та інших причин поза нашим контролем, та ми не несемо жодної відповідальності за будь-які додаткові витрати, недоліки, затримки, зміни маршруту та дії будь-якого уряду або органу.

За будь-яких обставин ми не несемо відповідальності за будь-які прямі, непрямі, штрафні, випадкові, спеціальні або побічні збитки, що виникли, внаслідок вашого доступу до цього сайту, відображення або використання цього сайту або наших послуг або яким-небудь чином пов’язані з цим або з затримкою або неможливістю доступу, відображення або використання нашого сайту на підставі халатності, договору, громадського порушення, строгої відповідальності або іншим чином, і навіть якщо нас було попереджено про можливість таких збитків.

Якщо, не дивлячись на вказане вище обмеження, нас буде визнано відповідальними за будь-які збитки та шкоду, спричинені внаслідок будь-якого випадку, описаного вище, або будь-яким чином пов’язані з ними, то наша відповідальність в жодному разі не має перевищувати у сукупності (а) плату за послуги, сплачену вами у зв’язку з такою транзакцією (транзакціями) на цьому сайті, або (б) сто доларів США (US $ 100,00) або еквівалент у місцевій валюті.  Обмеження відповідальності відображає розподіл ризику між сторонами. Обмеження, вказані в цьому розділі, будуть застосовані, навіть якщо буде встановлено, що будь-який обмежений засіб правового захисту не відповідає його основній меті. 

 

12. Застосовне право

Цим сайтом керує грецька юридична особа, а ця угода регулюється законами Греції. Цим ми погоджуємося на виключну юрисдикцію та місце проведення судів в Афінах, Греції за всіма суперечками, що виникають через використання цього сайту або пов’язаних з ним.  

 

13. Кореспонденція

Вся кореспонденція стосовно обслуговування клієнтів чи Вашого замовлення має бути надіслана туристичному агентству на адресу: вул. Карагіоргі Сервіас, 4, а/с 10562 Синтагма, Афіни, Греція (Karagiorgi Servias Str. 4, P.O 10562 Syntagma, Athens, Greece). Щодо інших питань, будь ласка, зв'язуйтесь з нами.

На всі запити, отримані електронною поштою, відповідь надається протягом 24 годин електронною поштою або по телефону, якщо звернення отримано в робочий час. Якщо звернення отримано в позаробочий час, ми зв’яжемося з вами в наступний робочий день. У випадку термінових запитів, отриманих у наш позаробочий час, радимо звертатися безпосередньо до відповідного постачальника послуг.

 

14. Інші правила та умови

14.1 Цілісність угоди та незалежність положень

Ці Правила та Умови уявляють собою повну угоду між сторонами стосовно її предмету. 

Якщо в будь-який час яку-небудь частину цих Правил та Умов (в тому числі один або декілька пунктів цих Правил та Умов або будь-який підпункт або абзац або будь-яку частину одного або декількох з цих пунктів) буде визнано або стане недійсною або іншим чином такою, що не має законної сили з якої-небудь причини згідно з будь-яким чинним законодавством, то таку частину буде виключено з цих Правил та Умов, але обґрунтованість та / або виконання інших положень цих Правил та Умов в жодному разі не має бути скасовано або порушено в результаті такого недоліку.

 

14.2 Зміни в загальних Правилах та Умовах

Ми залишаємо за собою право час від часу змінювати або обновляти ці Правила та Умови, без попереднього повідомлення. Цю версію Правил та Умов буде відображено на сайті, починаючи з моменту набрання чинності будь-яких змін. Тривале використання сайту після будь-яких змін у Правилах та Умовах означає вашу згоду з такими змінами.

 

Версія: 04/05/2017